Advert

Anadolu Spor Gazetecileri Derneğinin (ASGD) ev sahipliğinde Türkiye Gazeteciler Federasyonu 58. Başkanlar konseyi Bursa’nın Gürsu ilçesinde 18 - 21 Mayıs tarihleri arasında yapıldı.

Bursa’nın Gürsu ilçesinde yapılan başkanlar konseyi toplantısına 100 ün üzerinde gazeteci katıldı. Manisa Gazeteciler ve Yayıncılar Derneği de toplantıya başkan İsmail Aydın ve başkan vekili Alaettin Yakın ile birlikte katıldı. 19 Mayıs günü yapılan başkanlar konseyi toplantısında Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı Yılmaz Karaca’ya Gazeteciler ve Yayıncılar Derneği başkanımız günün anısını Atatürk portresi hediye etti TGF Genel Başkanı Yılmaz Karaca Manisa derneğimiz bu anlamlı günde anlamlı bir Atatürk portresi hediye etmesi beni çok gururlandırdı başkanımıza ve Manisa da ki gazeteci meslektaşlarıma bu güzel jestten dolayı teşekkür ediyorum bu güzel ve anlamlı hediyeyi federasyonumuzda en güzel yere asacağız dedi. 

Manisa Gazeteciler ve yayıncılar Derneği Başkanı İsmail Aydın da yaptığı konuşmada “Türkiye Gazeteciler Federasyonuna 2018 yılı sonunda yapmış olduğumuz üyelik başvurumuzun kabul edilerek TGF üyeliğimiz kabul edildi öncelikle genel başkanımız Yılmaz Karaca ve Yönetim kurulu üyelerine temsil ettiğim Manisalı gazeteciler adına teşekkür ediyorum dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
5. TÜRK DÜNYASI BELGESEL FİLM FESTİVALİ ÖDÜL TÖRENİ OSMANİYE’DE YAPILDI
5. TÜRK DÜNYASI BELGESEL FİLM FESTİVALİ ÖDÜL TÖRENİ OSMANİYE’DE YAPILDI