Advert

Yakın "Gazilerimiz Gururumuzdur"

Yakın

Türkiye Harp Malûlü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Manisa Şubesi Başkanı Ümit Taydaş, yönetim kurulu üyeleri, Manisa Gazeteciler ve Yayıncılar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Aydın Kula ziyaretleri sırasında Manisa Gazeteciler ve Yayıncılar Derneği Kula Temsilcisi Denge Gazetesi İmtiyaz Sahibi Alaettin Yakın’ı ziyaret etti.

 Türkiye Harp Malûlü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Manisa Şubesi Başkanı Ümit Taydaş, “Kula’da bizleri misafir eden Denge Gazetesi İmtiyaz Sahibi Alaettin Yakın’ın gazilerimize vermiş olduğu desteklerden dolayı teşekkür ederim” dedi.

Denge Gazetesi İmtiyaz Sahibi Alaettin Yakın ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, Gazilerimiz gururumuzdur, elimizden gelen bizim yapabilecek olduğumuz her konuda siz gazilerimizin yanındayız dedi.

Ziyaret karşılıklı sohbetle devam etti. Ziyaret sonrası Denge Gazetesi İmtiyaz sahibi Alaettin Yakın, Türkiye Harp Malûlü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Manisa Şubesi Başkanı Ümit Taydaş, yönetim kurulu üyeleri ve Manisa Gazeteciler ve Yayıncılar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Aydın’ı minyatür Kula evleri hediye etti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Tuğgeneral Yıldırım'dan Şehit Ailelerine Bayram Ziyareti
Tuğgeneral Yıldırım'dan Şehit Ailelerine Bayram Ziyareti
Başkan Palabıyık’tan Çalışan Gazeteciler Günü yazısı
Başkan Palabıyık’tan Çalışan Gazeteciler Günü yazısı