Advert

TGF pandemiye rağmen çalışmalarına hız verdi

TGF pandemiye rağmen çalışmalarına hız verdi

Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı Yılmaz Karaca, pandemiye rağmen TGF olarak çalışmalarına hız verdiklerini belirterek, yeni dönem projelerini açıkladı.

TGF, Koronavirüs nedeniyle bu haftaki yönetim kurulu toplantısını interaktif bir şekilde gerçekleştirirken, TGF Genel Başkanı Yılmaz Karaca, hem çalışmaları değerlendirdi hem de yeni projeleri aktardı.

 

Isparta ve Afyon ziyaretleri

 

Geçtiğimiz hafta beraberindeki heyetle Isparta ve Afyon’da çeşitli ziyaret ve etkinliklere katılan Başkan Karaca, “Koronavirüs nedeniyle halen daha gazeteler, TV ve radyolar sıkıntılar yaşıyor. Biz de TGF olarak Anadolu basınının sorunlarını çözmek için mücadelemizi sürdürüyoruz. Teşkilatlanma çalışmaları kapsamında geçtiğimiz hafta Isparta’da başarılı bir çalışma gerçekleştirdik” dedi.

 

Bayram gazetesi çalışmaları

 

Başkan Karaca, önümüzdeki Kurban Bayramı için de bayram gazetesi çıkarma çalışmalarına başladıklarını belirterek, Başkanlar konseyi üyelerinden bu gazeteye destek istedi.

 

Ağustos ayında bölgesel başkanlar Konseyi

 

TGF Genel Başkanı Yılmaz Karaca, koronavirüs nedeniyle ara verilen Başkanlar konseyi toplantılarına farklı bir konsept ile yeniden başlanacağının bilgisini de vererek, “Türkiye’nin her ilini kapsayacak, bölgesel başkanlar konseyi toplantıları düzenlemeyi planlıyoruz. O toplantıya o bölgedeki il cemiyetleri ve yönetim kurulu üyelerimiz katılacak ve sorunlarımızı birebir masaya yatıracağız. Böylece tüm Anadolu’ya birebir ulaşmış olacağız” dedi.

TGF yönetim kurulu üyeleri bölgeleriyle ilgili gelişmeleri aktardı ve çalışmalara hız verilmesi yönünde görüş birliğine varıldı.

TGF pandemiye rağmen çalışmalarına hız verdi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Tuğgeneral Yıldırım'dan Şehit Ailelerine Bayram Ziyareti
Tuğgeneral Yıldırım'dan Şehit Ailelerine Bayram Ziyareti
Başkan Palabıyık’tan Çalışan Gazeteciler Günü yazısı
Başkan Palabıyık’tan Çalışan Gazeteciler Günü yazısı