Advert

VİCDAN VAR MI SİZDE VİCDAN?

Esnaf odaları, ticaret odası, Manisa Büyükşehir Belediyesi, Yunusemre belediyesi, Şehzadeler belediyesi ve fırsatçı müteahhit ve fırsatçı vatandaş. Devlet konut kredi faiz oranlarını düşürdü. hepiniz evlere 40-50 bin lira zam yaptınız. kümes gibi evleri ev yok diye kiraları tavan yaptınız. Her ev satın alan, beceriksiz belediyeler yüzünden aldığı eve 40-50 bin tl fazla para ödüyor.

HİÇ ÜZERİNİZE ALINMIYORSUNUZ DEĞİL Mİ?

Çıkmayan yeni imardan, açılmayan yeni inşaat alanlarından, her eve binlerce fazla para ödeyen masum vatandaştan, kazandığı asgari ücretin yarısını kiraya bırakan emekçi işçiden hiç çekinmiyorsunuz değil mi? sizin için yazılacak ve söylenecek o kadar çok şey var ki, ben sadece yazık çok yazık diyorum.

EYY ESNAF ODALARI TİCARET ODALARI

O koltuklarınızdan kalkın da biraz milletin halini görün. 850 tl yapacak eve 1300 tl isteyen fırsatçıları görün. Salgın var diye evinin fiyatına 50.000 tl fazladan para talep eden fırsatçıları görün. Bakanlık yasa çıkardı hani nerede? niye bu şehirde fırsatçılara izin veriyorsunuz. odalar, borsalar, belediyeler, kaymakamlar, valilik neden halkın sorunlarını çözmekte bu kadar acizsiniz.

FIRSATÇI VATANDAŞ SENİ DE UNUTMAYACAĞIZ!!!

Sözüm ona salgın yaşanmış hadi git oradan. Resmen faizler indi diye fırsatçılık yapıyorsun. Hakkın olan geliri az buluyorsun. ev yok deyip zammı geçiriyorsun millete. Yazıklar olsun sana da. piyasanın değil rantın ve paranın esiri oluyorsun. Bu paraları da insan evladı ödüyor. Belediyelerin yapamadığı imar yüzünden daha çok paralar kazanacaksın belli. Bizde bu belediyeler ve duyarsız odalar varken sizler de daha çok paralar ve paracıklar kazanacaksınız.

 

RAMAZAN DUMAN

VİCDAN VAR MI SİZDE VİCDAN?
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Tuğgeneral Yıldırım'dan Şehit Ailelerine Bayram Ziyareti
Tuğgeneral Yıldırım'dan Şehit Ailelerine Bayram Ziyareti
Başkan Palabıyık’tan Çalışan Gazeteciler Günü yazısı
Başkan Palabıyık’tan Çalışan Gazeteciler Günü yazısı