Advert

USTA GAZETECİ SEPET, MGYD ONUR ÜYESİ OLDU

Meslek hayatında 50 yılını dolduran Kulalı Gazeteci Hikmet Sepet, Manisa Gazeteciler ve Yayıncılar Derneği Onur Üyesi oldu.

Gazetecilik bir hayattır, ömür boyu yapılan bir iştir. Duayen gazeteci Hikmet SEPET' te mesleğinde 50 yılı ardında bırakan, değerli bir meslektaşımız. Dile kolay 50 yıl. Onca yıl gazetecilik mesleğini layıkıyla, azimle, sabırla  ve en önemlisi gönül vererek devam ettirmek zordur. 

Böylesine usta bir gazetecinin Manisa Gazeteciler ve Yayıncılar Derneği Onur Üyesi olması GYD için gurur verici.

Peki Hikmet Sepet Kimdir? 

10.03.1947 yılında Kula'da dünyaya geldi. İlkokulu Kula Zafer İlkokulunda tamamladı. Daha sonra Kula ortaokulunda 1 dönem okuduktan sonra eğitimini bırakarak bakkaliye ve kuruyemiş ticareti yapan iş yerlerinde çalıştı. 1967-1969 yıllar arasındaki askerlik görevinden sonra market ve kıraathane işletmeciliği yaptı.

1971 yılında Ulusal Basın olan Tercüman Gazetesi Kula muhabirliğini üstlendi. 1977 yılında İzmir’de Tercüman Gazetesi yan kuruluşu olan Ak Ajans’ta kadrolu olarak işe başladı ve 1992 yılına kadar burada çalıştı. Emekli olduktan sonra tekrar Kula’ya döndü. 

Kula’da Anadolu Ajansı, Doğan Haber Ajansı Temsilciliği, Kula Bulvar Gazetesi İmtiyaz Sahipliği, Kula Hizmet Gazetesi, Kula Haber İnternet Sitesi Genel Yayın Yönetmenliği görevlerini yaptı. Halen medya45net. İnternet Sitesi Genel Yayın Yönetmenliğini ve Sorumlu Müdürlüğü görevini yürütüyor.

USTA GAZETECİ SEPET MGYD ONUR ÜYESİ OLDU
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Tuğgeneral Yıldırım'dan Şehit Ailelerine Bayram Ziyareti
Tuğgeneral Yıldırım'dan Şehit Ailelerine Bayram Ziyareti
Başkan Palabıyık’tan Çalışan Gazeteciler Günü yazısı
Başkan Palabıyık’tan Çalışan Gazeteciler Günü yazısı