Advert

MGYD Pandemi Sonrası İlk Toplantısını Gerçekleştirdi

Pandemiden dolayı toplantılara uzun zaman ara veren MGYD normalleşme sürecine geçildikten sonra sosyal mesafe kuralına ve tüm kurallara uyarak ilk toplantısı Manisa'da yaptı.

 

Manisa'da yapılan toplantıya  MGYD yönetim kurulu üyeleri ve üyeler katıldı.

 

Manisa Gazeteciler ve Yayıncılar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Aydın, "toplantıda Covid-19 nedeniyle tüm dünya da olduğu gibi Türkiye'nin ve yerel basının da ekonomik zorluklara karşı mücadele verdiğini hâlâ da vermeye devam ettiği, sorunların her platformda dile getirmeye ve çözmek için her türlü girişime devam ettiklerini" belirtti.

 

Toplantıda  ele alınan konular arasında Manisa ve ilçelerinde gazete ve yayıncılık yapan tüm arkadaşların bir araya gelerek, sorunların masaya yatırılması, onlara çözüm bulmak, bu arkadaşlarımızın yerelde hiçbir kurum ve kuruluşun baskısı altında kalmadan ekonomik sıkıntılardan kurtularak çalışma hayatlarının devam etmesi için dernek olarak gerekli çalışmaların birlikte yapılması konuşuldu. Ayrıca ilçelerden MGYD ailesine katılan yeni üyelerin kayıtlarının da  yapılmasına karar verildi.

 

Daha sonra MGYD Yönetim Kurulu Başkanı Aydın'ın,  Manisa Gazeteciler ve Yayıncılar Derneği’nin gerçekleştirmiş olduğu toplantı dolayısıyla  katılım gösteren yönetim kuruluna ve dernek üyelerine teşekkür etmesiyle sona erdi.


MGYD Pandemi Sonrası İlk Toplantısını Gerçekleştirdi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Tuğgeneral Yıldırım'dan Şehit Ailelerine Bayram Ziyareti
Tuğgeneral Yıldırım'dan Şehit Ailelerine Bayram Ziyareti
Başkan Palabıyık’tan Çalışan Gazeteciler Günü yazısı
Başkan Palabıyık’tan Çalışan Gazeteciler Günü yazısı