Advert

MHP Manisa İl Başkanlığı Vefa Yemeği Düzenledi

MHP İl Başkanlığı tarafından düzenlenen "Nesilden Nesile, Dünden Bugüne, Bugünden Yarına Vefa" temalı yemeği yoğun katılımla gerçekleşti.

Milliyetçi Hareket Partisi'nin Manisa'da düzenlediği Vefa Yemeği'ne sanatçı Osman Öztunç konuk olarak katıldı.

"MHP İl Başkanlığı tarafından düzenlenen ve ülkücülerin sevilen sanatçısı Osman Öztunç'un da konuk olduğu 'Vefa Yemeği'nde Grup Başkanvekili Erkan Akçay, MYK Üyesi Gülay Özcan, Manisa Büyükşehir Belediyesi Başkanı Cengiz Ergün
ve İl Başkanı Ömer Baysal birer konuşma yaptı.

Programa MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, Manisa Büyükşehir Belediyesi Başkanı Cengiz Ergün, Kula Belediyesi Başkanı Hüseyin Tosun, MHP Manisa İl Başkanı Ömer Baysal, ilçe başkanları, kadın kolları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Başkanı Cengiz Ergün,  "MHP İl Başkanlığımız tarafından düzenlenen ve değerli sanatçı Osman Öztunç'un da konuk olduğu 'Vefa Yemeği'nde Grup Başkanvekilimiz Sayın Erkan Akçay, MYK Üyemiz Sayın Gülay Özcan ve partimizin her biri birbirinden kıymetli isimleriyle bir araya geldik. Cenab-ı Allah, bu güzel birlik ve beraberliğimizi daim etsin" ifadelerini kullandı.

Daha sonra Osman Öztunç’a hediye takdim eden Cengiz Ergün, "Ülkücü hareketin değerli ozanı, kıymetli Osman Öztunç’a günün anısına hediye taktimizi takdim ediyor ve toyumuza kattığı güzellikten dolayı kendisine teşekkür ediyorum" dedi.

 

Haber: Hasret Dilek Delier

 

MHP Manisa İl Başkanlığı Vefa Yemeği Düzenledi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Başkan Palabıyık’tan Çalışan Gazeteciler Günü yazısı
Başkan Palabıyık’tan Çalışan Gazeteciler Günü yazısı
Şehit Ailelerinden Salihli Ziraat Odası Başkanı Cem Yalvaç'a Plaket
Şehit Ailelerinden Salihli Ziraat Odası Başkanı Cem Yalvaç'a Plaket