Advert

SPOR BAKANI KASAPOĞLU KULA STANDINI ZİYARET ETTİ

12. si düzenlenen Egeli İller tanıtım fuarını Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu da ziyaret etti.

 

 12. si düzenlenen Egeli İller tanıtım fuarına Manisa dan da Yunus Emre, Demirci ve Kula ilçeleri katıldı. Açılışından kapanışına kadar yoğun bir ilgi odağı olan Kula standını, fuarın kapanışının son günü Gençlik ve Spor Bakanı Kula’lı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu da ziyaret etti.

 

Gençlik ve Spor Bakanı Kula’lı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu nu fuara gelişinde Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun ve Manisalılar Mesir ve Dayanışma Derneği Başkanı Recep Gezinti Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu nu Kula yaren oyun ekibi ile coşkulu bir şekilde karşıladılar.

 

Fuara katılan Manisa stantlarını gezdikten sonra Kula standına gelen Kasapoğlu bir süre Mesir ve Dayanışma Derneği Başkanı Recep Gezinti ve Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun dan fuarla ilgili bilgiler aldı.

 

Kasapoğlu “Ege illerinin ortaklaşa düzenlemiş olduğu fuarın 12. Si gerçekleştirildi. Her İl ve İlçemiz kendine özgü tarihini kültürünü ve gastronomisini sergiliyor ve bunları başkentte tanıtımını yapıyor bu tür etkinlikler İl ve İlçelerin tanıtımında çok büyük önem taşımaktadır bugün de bu fuardayız ve bunun canlı örneğini hep birlikte görüyoruz Kula ilçemizin de böyle bir fuarda yer alması beni çok memnun etti , diğer ilçe stantlarından farklı olarak Kula’nın yaren ekiplerinin oyunları ile  misafirlerini karşılaması ve Kula Belediyesinin de bu tür organizasyonları ne kadar önem verdiğini ortaya koyuyor” dedi.

 

Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun da “Gençlik ve Spor Bakanı Hemşerimiz Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na Kula standına katılmasından ve vermiş olduğu desteklerden dolayı kendilerine şahsım ve Kula halkı adına teşekkür ediyorum” dedi.

 

Kula tanıtım standında, Belediye Başkanı Hüseyin Tosun Bakan Kasapoğlu’na Kula’daki yapılan çalışmalar hakkında da bilgiler aktardı.

SPOR BAKANI KASAPOĞLU KULA STANDINI ZİYARET ETTİ
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Başkan Palabıyık’tan Çalışan Gazeteciler Günü yazısı
Başkan Palabıyık’tan Çalışan Gazeteciler Günü yazısı
Şehit Ailelerinden Salihli Ziraat Odası Başkanı Cem Yalvaç'a Plaket
Şehit Ailelerinden Salihli Ziraat Odası Başkanı Cem Yalvaç'a Plaket