Advert

RAMAZAN DUMAN, SİYASETE ATILIYOR

Manisa'nın tanınan simalarından ve köşe yazarı Ramazan Duman, siyasete atılmaya hazırlanıyor..

Ramazan Duman, gelecek dönem siyasete girebileceğini ve vekillik için düşüncesi olduğunu bildiriyor. Henüz hangi partiden aday olacağını belirtmiyor. Ancak muhtemelen yeni oluşumlar olabilir mesajı vererek siyasete adım atacağını gerek köşe yazılarında, gerek sosyal medya hesaplarında sık sık duyuruyor..

Gayrimenkul sektörü ve yayıncılıkla ilgilenen Duman, aynı zamanda dobralığı ve keskin kalemi ile köşe yazılarıyla Manisalıların dikkatini üzerine çekiyor.
Donanım, yetenek, toplumsal kabul, birikim gibi özellikler de gerektiğini bilerek, var olduğu koşulların çarpıklığını görüp daha ideal ve evrensel olanın peşine düşme farkındalığını gösteriyor.

Ramazan Duman'ın, sosyal medya hesabındaki dünkü paylaşımı yine dikkatleri üzerine çekti :

"Hiçbir partiyle bağlatımın olmadığını çoğu okuyucularım bilir. Bura da kimseyi yermek ya da göklere çıkarmak hevesinde değilim. Ülkem adına, insanımız adına, geleceğimiz adına çorbaya bir kaşık tuz katan herkesin yanında olurum. Vatan için, bayrak için, toprak için her kim bu uğurda bir adım atar ve de söylediklerinde ve icraatlarında bunu başarırsa ona omuz vermek bizim de boynumuzun borcu olsun.
Bizim davamız karanlıklardan çıkmış, ferah, gelecek kaygısı çekmeyen, daha müreffeh, aydın, çağdaş, demokratik, hukuku üstün gören, refah seviyesi yüksek muasır medeniyeti yakalamış bir TÜRKİYE hayalini gerçekleştirmektir."

Siyaseti bu yüzden düşündüğünü dile getiren Duman, "artık yazılarımızdan sonra bize fırsat verilirse düşüncelerimizi ve halkımızın isteklerinide sözlere dökerek onlara tercüman olacağız" dedi.

RAMAZAN DUMAN SİYASETE ATILIYOR
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Başkan Palabıyık’tan Çalışan Gazeteciler Günü yazısı
Başkan Palabıyık’tan Çalışan Gazeteciler Günü yazısı
Şehit Ailelerinden Salihli Ziraat Odası Başkanı Cem Yalvaç'a Plaket
Şehit Ailelerinden Salihli Ziraat Odası Başkanı Cem Yalvaç'a Plaket