Advert

Ülke Turizmi ve Destinasyon Turizmi dalında birincilik alan Cihat Kıtır’a ödülleri verildi.

 

Uluslararası İstanbul Turizm Filmleri Festivali’nde ülke turizmi ve destinasyon turizmi belgeseli kategorisinde ‘Yaşayan Müze Kula’ belgeseliyle en iyi belgesel film ödülünü kazanan Kula Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nde görevli  Gazeteciler ve Yayıncılar Derneği Üyesi Cihad Kıtır’a Manisa Gazeteciler ve Yayıncılar Derneği Kula Temsilciğinin Kula Kent Ormanında düzenlemiş olduğu sabah kahvaltısına Kula Kaymakamı Kemal Duru, Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, GYD Kula Temsilcisi Alaettin Yakın, Anadolu Ajansı Kula ilçe muhabiri Kamil Altıparmak, DHA Kula ilçe Muhabiri Hikmet Sepet, Kula Belediyesi Halkla İlişkiler birimi sorumlusu Yeliz Ay Hırka ve GYD Derneği üyesi gazeteciler katıldı.

Uluslararası İstanbul Turizm Filmleri Festivali’nde ülke turizmi ve destinasyon turizmi belgeseli kategorisinde ‘Yaşayan Müze Kula’ belgeseliyle en iyi belgesel film ödülünü kazanan Kula Belediyesi adına  çekimleri yapan Cihad Kıtır’a Kaymakam Duru, Belediye Başkanı Tosun ve Gazeteci Alaettin Yakın  plaket ve nostaljik film kamerası  hediye etti.

 

Kahvaltı sonrası katılımcılarla çay içip sohbet eden Kaymakam Duru ve Başkan Tosun gündeme dair istişarelerde bulundular.  Program yaklaşık 2.5  saat sürdü.

 

Kula’mızı tanıtan kısa metrajlı belgesel Ülke Turizmi ve Destinasyon Turizmi dalında birincilik alan Yaşayan Müze Kula Belgeseli 20 ülkede yarışmalara katılarak gösterimleri yapılacak buradaki yarışmalarda da kısa metrajlı filmimizin ödülle döneceğini bekliyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
5. TÜRK DÜNYASI BELGESEL FİLM FESTİVALİ ÖDÜL TÖRENİ OSMANİYE’DE YAPILDI
5. TÜRK DÜNYASI BELGESEL FİLM FESTİVALİ ÖDÜL TÖRENİ OSMANİYE’DE YAPILDI